Commvault'un Türkiye ve Ortadoğu'daki En Büyük
Bakım & Destek Organizasyonu

Datacore Bilgi Sistemleri olarak Yeni Yılınızı gönülden kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlıkla geçecek yeni bir yıl diliyoruz.

Yılbaşı hediyenizi size ulaştırabilmemiz için formu eksiksiz doldurmanızı önemle rica ederiz. 

v445-taus-02b-technologybackgroundidea_2
Cekilis.jpg

* Çekiliş hakkı için lütfen formu      doldurduğunuz isim ile Youtube kanalımıza abone olun.

* Son katılım tarihi  15 Ocak 2020'dir. 

9j697yjdy7n41.jpg

DUYURU

* Kargonuzun geri dönmemesi için bizzat sizin veya form'da belirtitiğiniz kişinin teslim alması gerekmektedir. Aksi takdirde paketiniz kargo tarafından Datacore Bilgi Sistemleri'ne geri gönderilecektir.

* Hediyemiz kişiye özeldir. 

datacore_logo.png

Hakkında

 Türkiye'de "Akıllı Veri Yönetimi" başlığı altında konsolidasyon, yedekleme, arşiv, iş sürekliliği & felaket kurtarma, sanallaştırma ve yönetilebilir hizmetler alanlarında katma değerli toplam çözüm üretme stratejisi ile 2000 yılında kurulan DATACORE, sadece bu alana odaklanmış ilk ve tek sistem entegretörüdür.

 

Türkiye'de alanında ilk kez uygulanan orta ve büyük ölçekli, ulusal ve uluslararası pek çok projeye imza atan DATACORE, sistem entegrasyonu vasfını kanıtlamış, engin bilgi birikimi, uzman kadrosu ve deneyimi ile başarılı projelere değer katmaya devam etmektedir.


DATACORE Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim, Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere değişik alanlardaki sektörler arası deneyimi ile farklı donanım ve yazılım platformları üzerinde entegre uygulamalar gerçekleştirmektedir. ​

www.datacore.com.tr 

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge

© 2020 created by Blacklion IT Marketing Agency