Yönetilebilir Hizmetlerimiz

January 3, 2015

Riski Devret ve Büyü!

 

 

Kurumsal katma değer ile üst seviye kesintisiz hizmet sunulurken, altyapıların risksiz yönetilmesi ve ilk günden büyük yatırımlar yapmak yerine aylık ödemeler ile operasyonel kaynakların doğru kullanılması sağlanır.
 

Sürekli gelişim içinde olan her hizmet için ayrı takım liderliklerimiz ve onlara bağlı güncel, eksiksiz sertifikalara sahip uzman teknik mühendislerimiz ile İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerinde 60 kişilik ekip ile sadece bu alana odaklı yaklaşım sergileyerek İleriye dönük danışman çözüm önerileri ile tam destek vermekteyiz.

 

Çözümünü sağladığımız değerli markalarda en üst seviyede iş ortağı konumundayız.

 

Taleplerin algılanması ile bugünün değil yarının da ihtiyaçlarına cevap verecek mimarileri oluşturuyoruz. Kendi alanında üst seviyede markalar ile fiyat ve performans dengesini de en iyi şekilde oluşturularak, fiyatlamayı aylık olarak tekliflendiriyoruz. Takibi, özel crm uygulamaları ve ayrı bir departman ile sağlıyoruz. Tüm gelişmeleri uyaran özel sistemler, uzaktan 7x24 izleme ve performans değerlerinin anlık kontrolünü yapan uzman mühendisler ve  detaylı raporlama ile sistem performans istatistikleri gibi ihtiyacınız olan çözüm, bilgi ve güveni bu hizmet içinde size sunuyoruz.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Son Gönderiler

Please reload

FEATURED POSTS

Commvault Yuvarlak Masa Oturumu

April 12, 2016

1/1
Please reload

Bizi Takip Edin

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon

DATACORE Hakkında

Sosyal Medya

 Türkiye'de "Akıllı Veri Yönetimi" başlığı altında konsolidasyon, yedekleme, arşiv, iş sürekliliği & felaket kurtarma, sanallaştırma ve yönetilebilir hizmetler alanlarında katma değerli toplam çözüm üretme stratejisi ile 2000 yılında kurulan DATACORE, sadece bu alana odaklanmış ilk ve tek sistem entegretörüdür. Türkiye'de alanında ilk kez uygulanan orta ve büyük ölçekli, ulusal ve uluslararası pek çok projeye imza atan DATACORE, sistem entegrasyonu vasfını kanıtlamış, engin bilgi birikimi, uzman kadrosu ve deneyimi ile başarılı projelere değer katmaya devam etmektedir.
DATACORE Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim, Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere değişik alanlardaki sektörler arası deneyimi ile farklı donanım ve yazılım platformları üzerinde entegre uygulamalar gerçekleştirmektedir. ​
 

© 2016 created with BLACKLION Marketing