Kurumsal Destek Paketlerimizin Yeni Yüzü

June 10, 2016

Güncel Teknoloji ile kendini yenileyen sistemli ve profesyonel yaklaşımla tecrübeyi birleştiren bir ekip.

 

Müşteri Memnuniyeti esası ile farklılık yaratan DATACORE, hizmet ve entegrasyon sağladığı her alanda müşterisinin ihtiyaç duyduğu çözümü tek elden sunar. Bu bakımdan müşteri memnuniyetini, çözüm odaklı hizmet yapısı ile birleştirmiştir.

 

DATACORE Hizmetleri kapsamında yer alan destek seçenekleri ile tüm sertifikaları tamamlanmış, Profesyonel bakış açısıyla konusunda uzman, tecrübeli mühendisler ile hizmet verilir.

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Son Gönderiler

Please reload

FEATURED POSTS

Commvault Yuvarlak Masa Oturumu

April 12, 2016

1/1
Please reload

Bizi Takip Edin

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon

DATACORE Hakkında

Sosyal Medya

 Türkiye'de "Akıllı Veri Yönetimi" başlığı altında konsolidasyon, yedekleme, arşiv, iş sürekliliği & felaket kurtarma, sanallaştırma ve yönetilebilir hizmetler alanlarında katma değerli toplam çözüm üretme stratejisi ile 2000 yılında kurulan DATACORE, sadece bu alana odaklanmış ilk ve tek sistem entegretörüdür. Türkiye'de alanında ilk kez uygulanan orta ve büyük ölçekli, ulusal ve uluslararası pek çok projeye imza atan DATACORE, sistem entegrasyonu vasfını kanıtlamış, engin bilgi birikimi, uzman kadrosu ve deneyimi ile başarılı projelere değer katmaya devam etmektedir.
DATACORE Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim, Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere değişik alanlardaki sektörler arası deneyimi ile farklı donanım ve yazılım platformları üzerinde entegre uygulamalar gerçekleştirmektedir. ​
 

© 2016 created with BLACKLION Marketing