DATACORE Kick-Off 2017, Kıbrıs'ta Gerçekleşti.

February 7, 2017

Her sene düzenli olarak planlanan, her defasında farklı motivasyon kaynakları kullanılarak geçen seneyi değerlendirdiğimiz verimli ve yüzümüzde tebessüm bırakan bir Kick-off daha geride kaldı.

 

Her biri birbirinden değerli ekip arkadaşlarımız ile gücümüze güç katıp tazelendik ve çok değerli müşterilerimize bu sene daha daha nasıl  faydalı olabiliriz düşündük, planladık. Çalışmak, kaliteli çözümlerin imzasında mürekkep olmak güzel.

 

Datacore’u çok seviyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Son Gönderiler

Please reload

FEATURED POSTS

Commvault Yuvarlak Masa Oturumu

April 12, 2016

1/1
Please reload

Bizi Takip Edin

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon

DATACORE Hakkında

Sosyal Medya

 Türkiye'de "Akıllı Veri Yönetimi" başlığı altında konsolidasyon, yedekleme, arşiv, iş sürekliliği & felaket kurtarma, sanallaştırma ve yönetilebilir hizmetler alanlarında katma değerli toplam çözüm üretme stratejisi ile 2000 yılında kurulan DATACORE, sadece bu alana odaklanmış ilk ve tek sistem entegretörüdür. Türkiye'de alanında ilk kez uygulanan orta ve büyük ölçekli, ulusal ve uluslararası pek çok projeye imza atan DATACORE, sistem entegrasyonu vasfını kanıtlamış, engin bilgi birikimi, uzman kadrosu ve deneyimi ile başarılı projelere değer katmaya devam etmektedir.
DATACORE Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim, Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere değişik alanlardaki sektörler arası deneyimi ile farklı donanım ve yazılım platformları üzerinde entegre uygulamalar gerçekleştirmektedir. ​
 

© 2016 created with BLACKLION Marketing