Son Yılların En Büyük Kurumsal Veri Koruma Etkinliği

Datacore'un organize ettiği, sektörün önde gelen değerli kurumlarının yoğun katılımı ile "Vizyonla Gelen Liderlik / Commvault" etkinliği, 23 Mayıs 2017'de Shangri La Bosphorus Otel'de gerçekleşti.

Teşekkürlerimiz;

Davetimize katılan tüm kıymetli misafirlerimize, İzmir'den tecrübelerini paylaşmak üzere bizleri kırmayarak gelen ve destek veren SN Volkan Boyacı'ya ve tüm Arkas Holding'in değerli ekibine, ricamızı geri çevirmeyerek değerli düşüncelerini aktarmak üzere panelist olarak oturuma katılan NN Emekilik SN Barış Arslan'a, Doğuş Teknoloji SN Haydar Bilgin'e, Halkbankası SN Haydar Ertek'e, Eczacıbaşı Bilişim SN Murat Gölcü'ye, bizimle aynı heyecanı paylaşarak olumlu düşüncelerin aktarmak üzere gelen tüm Commvault kullanıcısı değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Son Gönderiler

FEATURED POSTS

Bizi Takip Edin

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
datacore_logo.png

Hakkında

 Türkiye'de "Akıllı Veri Yönetimi" başlığı altında konsolidasyon, yedekleme, arşiv, iş sürekliliği & felaket kurtarma, sanallaştırma ve yönetilebilir hizmetler alanlarında katma değerli toplam çözüm üretme stratejisi ile 2000 yılında kurulan DATACORE, sadece bu alana odaklanmış ilk ve tek sistem entegretörüdür.

 

Türkiye'de alanında ilk kez uygulanan orta ve büyük ölçekli, ulusal ve uluslararası pek çok projeye imza atan DATACORE, sistem entegrasyonu vasfını kanıtlamış, engin bilgi birikimi, uzman kadrosu ve deneyimi ile başarılı projelere değer katmaya devam etmektedir.


DATACORE Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim, Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere değişik alanlardaki sektörler arası deneyimi ile farklı donanım ve yazılım platformları üzerinde entegre uygulamalar gerçekleştirmektedir. ​

www.datacore.com.tr 

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge

© 2020 created by Blacklion IT Marketing Agency